Duyuru Hosting Yetkilisi Onaylama Koşulları!

Radyo Rutin Metin2 Oyuncu Topluluğu

EfecanTuncbilek

Site Yetkilisi
Yönetici
Site Yetkilisi
Katılım
10 Nis 2019
Mesajlar
77
Beğeniler
26
Konum
Antalya
#1
Game hosting bölümümüzde son zamanlarda artan yoğunluk ve buna bağlı olarak sahtekarların çoğalması üzerine bir dizi değişiklik yapma ihtiyacı hissettik.

Kısaca bahsetmek gerekirse;
Öncelikle Hosting Yetkilisi adı altında bir üye grubu oluşturacağız. Game hosting bölümüne bu arkadaşlar, yönetimdeki üyeler ve VIP üyeler konu açabilecekler sadece. Yani normal üyeler bu bölüme konu açamayacaklar,
Hosting Yetkilisi olan kişilere ayrı rank verilecek,
Ayrıca hosting firması doğrulama sistemini aktif edeceğiz,

Nedir Bu Hosting Firması Doğrulama Sistemi ?
Örneğin;
abc adında ki hosting firması ( Ys belgesi olması şartıyla ) sitesine, yani
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
altına ustammo.html diye bir dosya oluşturacak.
Bu dosyanın içinde;

Kod:
Firma adı :
Ys Belge No:
Turkmmo.com da kendilerini temsil edecek ve hosting yetkilisi ranklarının verilmesini istedikleri kişilerin turkmmo.com profil linkleri ( maksimum 3 üye ) :
Yukarıda profil linkini verdiğimiz üyeliklerin turkmmo.com altında firmamız ile ilgili her konuda tam yetkili olduklarını garanti eder, olabilecek her türlü dolandırıcılık, hakaret vb bir sorunda sorumluluğumuz olduğunu kabul ederiz.
şeklinde yazı yazacak. Ys belgesi olan firmaların satış yapması için bunları yapıp hosting yetkilisi grubuna başvurmaları yeterli olacak. En kısa sürede gruba alımları yapılıp satışlarına başlayabilecekler. Böylece dolandırıcılık olaylarını %99 oranında engelleyeceğiz.


Bayilerde Satış Yapabilecek
Forumda bir süredir ys belgesi olan bir firmanın bayisi olanların satış yapamaması yüzünden sundukları öneriler vardı. Bizde bu kişilerinde forumumuzda satış yapabilmelerine olanak sağlamak için bazı imkanlar tanımak istiyoruz.

Örneğin;
abc isimli firmanın bayisi olan xyz firması ustammo.com altında satış yapmak istiyorsa hosting firması doğrulaması kapsamında ustammobayi.html şeklinde bir dosya oluşturacak içine aşağıdaki bilgileri yazıp bayisi olduğu firmanın sitesinden bize doğrulatacak,

Kod:
Firma adı :
Bayi adı :
Ys Belge No:
Ustammo.com da kendilerini temsil edecek ve hosting yetkilisi ranklarının verilmesini istedikleri kişilerin ustammo.com profil linkleri ( maksimum 3 üye ) :
Yukarıda profil linkini verdiğimiz üyeliklerin bayimize ait olduğunu kabul eder, oluşabilecek her türlü sorunda bayimize kefil olduğumuzu ve her türlü sorumluluğu aldığımızı kabul ederiz
Bu Üye Grubuna Alım Nasıl Yapılacak ?
Vereceğimiz linkten bu gruba başvuru yapacak katılmak isteyenler,
Başvuruyla beraber doğrulama linklerini verdiklerinde, biz gerekli incelemeyi yapıp kendilerinin üye grubuna başvurularını onaylayacağız.


İleride oluşabilecek sorunlarda;
Her türlü sorumluluk bize onayı yaptıran firmaya aittir. Herhangi bir dolandırıcılık faaliyetinde bu firmanın tüm üyelikleri banlanır ve ustammo.com altında satış yapmasına izin verilmez.
Bayilerine kefil olan firmalarda, müşterilerin mağduriyetlerini gidermemeleri halinde bayileriyle aynı muameleyi göreceklerdir. Bu sebeple güvendiğiniz kişilere bayilik vermenizi öneririz.


Sizlerinde bu konuda görüş ve önerilerinizi almak istiyoruz. Eklemek istediğiniz ya da bu olmasın dediğiniz şeyler varmı ? Ya da genel olarak konuyla ilgili görüşleriniz ?
 

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)